Menu Zamknij

Firma Instal-Serwis Lubartów Wojciech Osiecki zatrudni pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER – ZAOPATRZENIOWIEC

Obowiązki:
– organizacja placu (bazy sprzętu i materiałów),
– kontrola ilości materiałów na bazie,
– obsługa bieżących prac magazynowych,
– wspieranie procesów logistycznych (m.in. obsługa wózka widłowego),
– załadunek i rozładunek towarów,
– wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy magazynu.

Wymagania:
– umiejętność jazdy wózkiem widłowym, oraz ważne uprawnienia,
– przyjmowanie dostaw towaru,
– rozkładanie towaru na regały,
– bieżące prace magazynowe,
– przygotowywanie i kontrola zamówień,
– systematyczna kontrola i inwentaryzacja stanów magazynowych,
– prawo jazdy kat. B,
– praca w zespole i współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy:
– pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie,
– możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
– atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy biuro@instalserwis24.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 533 691 543.