Menu Zamknij

Firma Instal-Serwis Lubartów Wojciech Osiecki zatrudni pracownika z doświadczeniem na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH

Obowiązki:
– sporządzanie kosztorysów i przygotowywanie dokumentacji przetargowej,
– nadzór nad wykonywanymi robotami branży sanitarnej,
– odbiory robót z Inwestorem,
– przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej,
– ścisła współpraca z Inspektorem Nadzoru,
– kontrola kosztów wykonywanych robót sanitarnych,
– organizowanie i kierowanie pracą podległego zespołu.

Wymagania:
– uprawienia do kierowania robotami sanitarnymi,
– doświadczenie w branży,
– samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniach,
– umiejętność pracy w zespole,
– umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji.
– dyspozycyjność,
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie,
– możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
– atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy,
– przyjazną atmosferę pracy,
– samochód służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy biuro@instalserwis24.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 533 691 543.