Menu Zamknij

Firma Instal-Serwis Lubartów Wojciech Osiecki zatrudni pracownika z doświadczeniem na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT DROGOWYCH

Obowiązki:
– kierowanie i rozliczanie budowy zgodnie z prawem budowlanym,
– nadzór i prowadzenie robót,
– współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami,
– koordynacja zamówień materiałów,
– odbiory budowlane,
– zarządzanie zespołem pracowników,
– odpowiedzialność za jakość, terminowość prac,
– przygotowanie dokumentacji odbiorowej.

Wymagania:
– wykształcenie budowlane,
– znajomość rysunku technicznego,
– umiejętność przygotowania kosztorysów
– mile widziane uprawnienia budowlane,
– minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
– znajomość obsługi komputera i pakietów oprogramowania biurowego (MS Office),
– dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, pracy pod presją czasu,
– rzetelność, inicjatywa i zaangażowanie w działaniu,
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie,
– możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
– atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy,
– przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy biuro@instalserwis24.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 533 691 543.